czwartek, 27 lipca 2017

Aktualizacja

Krótka aktualizacja mojej twórczości.

BETTER LIFE

Linki:
Wattpad: >LINK<
Blogspot: >LINK<

Opis: Voldemort umarł, a czarodziejski świat odetchnął z ulgą. Na miejsce strachu i niepokoju wcisnęło się szczęście i pogoda ducha.
Alex Black od najmłodszych lat wykazuje się ponad przeciętną inteligencją, poczuciem humoru, lekkim sarkazm. Odziedziczony w genach urok osobisty przyciąga do niej wielu potencjalnych kochanków,  co denerwuje Syriusza bardziej niż Minister Magii.
W świecie pozbawionym potencjalnego zła pojawiają się problemy nie mniejsze niż sam Voledmort. Na światło dzienne wychodzą zapomniane sprawy, szykuje się rewolucja medyczna, a skutki dawno wypowiedzianej przepowiedni zaczyna odczuwać wiele osób.
  
  Druga część "In search of a Better Ending". Nie czytać bez zapoznania się z pierwszą częścią.


INNA ALTERNATYWA

Linki:
Wattpad: >LINK<
Blogspot: >LINK<

Opis: Gdy życie przybiera nieoczekiwany tor, czasami trzeba udać się do ekstremalnych środków i postawić wszystko na jedną kartę. Oni tak zrobili. Zaryzykowali całym swoim życiem, by chociaż odrobinę odmienić własny los.

LUB

Co by było, gdyby Harry Potter, syn Remusa i córka Syriusza cofnęli się w czasie, by uchronić rodziców od niekoniecznej śmierci?


OSTATNIE DNI ŚWIATA. APOKALIPSA

Linki:
Wattpad: >LINK<

Opis: Rok 2016. Młoda hackerka Dolly przez przypadek dostaje w posiadanie tajne informacje należące do zorganizowanej grupy przestępczej "The Knights". Tymczasem w Waszyngtonie w Kapitolu dochodzi do zamachu, a dwa dni później ofiarami ataków terrorystycznych zostaje Brytyjski i Europejski Parlament oraz siedziba ONZ. Narasta niechciane napięcie, a media zaczynają spekulować o nadchodzącej wojnie. Kapitan James Allen z nie spokojem każdego poranka włącza telewizor i wygląda za okno. Nie dziwi się, gdy któregoś dnia do drzwi jego domu puka ubrany w wojskowy mundur mężczyzna. Wśród napięcia i spekulacji dochodzi do globalnej wojny, której skutki trudno było przewidzieć...


SYNOWIE CHAOSA

Linki:
Wattpad:
Część pierwsza: >LINK<
Część druga: >LINK<
Część trzecia: >LINK<

Opis części pierwszej: Kai jest licealistą w jednym z najlepszych nowojorskich liceów, Finn na pozór cichy lubi rozrabiać, a Blaise to drobny złodziejaszek, który tylko dzięki ogromnemu szczęściu wymyka się z rąk policji i opieki społecznej.
Tę trójkę nieznanych sobie chłopców połączył grom z jasnego nieba i nieznana im do tej pory magiczna kraina, którą przyjdzie im uratować.
Trójka chłopców, jeden ojciec, jedna przepowiednia, odrobina magii i niezwykłości oraz potężny do pokonania wróg.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

szablon wykonany przez oreuis
szablon wykonany przez oreuis